Hotel Kurdějov, Kurdějov u Hustopečí | 15-16. listopad 2018

Řečníci

Ing. Pavel Pelčák (2017, 2018)

manažer financování energetických projektů, Komerční banka

V roce 1995 absolvoval Dopravní fakultu Českého vysokého učení v Praze. V Komerční bance působí od roku 1995 v Korporátním financování, nejdříve na pozici úvěrového analytika a poté na pozici bankovního poradce a později v pozici ředitele obchodního centra. Od roku 2014 jako manažer financování energetiky vede tým obchodníků a expertů se zaměřením na energetiku. Kromě těchto transakcí se tým rovněž podílí na stanovování strategie a přístupu banky k sektoru energetiky.

Mgr. Michal Hudec (2018)

předseda, Združenie dodávateľov energie

Od roku 2016 je předstedou Združenie dodávateľov energie.

Jan Horčík (2018)

šéfredaktor, portál hybrid.cz

Jan Horčík studoval mediální studia na Masarykově univerzitě v Brně. V roce 2006 založil server hybrid.cz, kde působí jako šéfredaktor. O rok později přidal server ekobydleni.eu. Oba magazíny spadají pod vydavatelství Chamanne s.r.o.

Mgr. Jan Fousek (2017, 2018)

výkonný řiditel Asociace pro akumulaci energie a baterie AKU-BAT CZ a člen představenstva Svazu moderní energetiky

Je výkonným ředitelem Asociace pro akumulaci energie a baterie AKU-BAT CZ, která v Čechách podporuje rozvoj velkokapacitních úložišť energie, zejména v oblasti změny legislativy. Působí také jako předseda dozorčí rady Solární asociace ČR, kde je zodpovědný za evropskou agendu, účast na mezinárodních konferencích a v delegacích a za kontakt s médii. Mgr. Jan Fousek je jako zástupce asociace AKU-BAT, členem představenstva Svazu moderní energetiky jehož cílem je zajistit dobré podmínky pro technologický vzestup české ekonomiky. Na energetických trzích se pohybuje od roku 2007. V letech 2011 - 2016 byl spolumajitelem a jednatelem jednoho z největších evropských obchodníků s kvótami a elektřinou, společnosti Virtuse Energy. Byl prvním zahraničním podnikatelem na světě, jehož firma vstoupila na rodící se čínský emisní trh, který dokonce na základě svých zkušeností pomáhal z Evropy rozjíždět.

Ing. Dean Brabec (2017, 2018)

Managing Partner CEE, Arthur D. Little

Ing. Dean Brabec vyštudoval Vysokú školu ekonomickú v Prahe, odbor ekonomika priemyslu. Pred nástupom do spoločnosti Arthur D. Little pôsobil u renomovaných zahraničných firiem (Deloitte, KPMG Slovensko, s.r.o.), kde sa venoval projektom pre energetické spoločnosti, priemyselné podniky, banky a finančné inštitúcie. Od roku 2005 je riadiacim partnerom spoločnosti Arthur D. Little so zodpovednosťou za aktivity spoločnosti v strednej a východnej Európe. Zameriava sa na poradenstvo spojené s tvorbou stratégií a business plánov, s využívaním inovácií a nových technológií, reguláciou a riadením rizík. Dean Brabec bol dlhoročným členom poradného zboru Energetického regulačného úradu ČR, v súčasnosti je prezidentom Klubu podnikateľskej výkonnosti, ktorý založil v roku 2005.

Partneři konference PRO-ENERGY CON 2018

Stříbrní partneři konference

Bronzoví partneři konference